K nabídce

Dovolená u moře podle Vašich požadavků. Vyberte si z množství neustále aktualizovaných nabídek dovolené u moře v různých destinacích a z různých typů zájedu:

- First Minute

- Last Minute

- Standardní zájezdy.Na 1 místě najdete konkurenční nabídky desítek českých cestovních kanceláří z výše uvedených kategorií zájezdu. Svou dovolenou u moře si tak můžete pohodlně naplánovat a vybrat si nejvýhodnější termín.

 

Last Minute zájezdy k mořiCo jsou Last Minute: zájezdy, které jsou nabízeny se slevou, protože se jedná o poslední volná místa a cestovní kanceláře je potřebují prodat co nejrychleji.

Nevýhody Last Minute:
  - máte omezené možnosti výběru - destinace, kterou požadujete už nemusí být
  - v případě zájmu o konkrétní Last Minute je potřeba jednat rychle, protože je zpravidla v 1 okamžik v hledáčku mnohem více zájemců než běžný zájezd

Výhody Last Minute:
  - zájezd pořídíte za výrazně nižší cenu

V nabídce Dovolená u moře najdete nabídky Last Minute zájezdů od mnoha českých pojištěných cestovních kanceláří.


K pořízení Last Minute:
Objednávka Last Minute neznamená automaticky získání zájezdu. U Last Minute platí, že objednávku vidí ve stejný okamžik mnoho zájemců. Vyhrává ten, který první z nich daný zájezd zaplatí (v tu chvíli zpravidla bývá již objednán více osobami).
Nechcete-li o vybraný zájezd přijít, dbejte na co nejrychlejší platbu hned po objednávce. Instrukce k platbě obdržíte v rámci objednávky. 

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů k jednotlivým přímořským zemím:
Dovolené u moře na 1 týdenChorvatskoItálieŘeckoTureckoEgyptKuba

Dovolené u moře na 2 týdnyChorvatskoItálieŘeckoTureckoEgyptKuba
 

Dovolená u moře  2011 - 2014  ©  Všechna práva vyhrazena      Design WebTemplatePortal.com