K moři výhodně

Dovolená u moře podle Vašich požadavků. Vyberte si z množství neustále aktualizovaných nabídek dovolené u moře v různých destinacích a z různých typů zájedu:

- First Minute

- Last Minute

- Standardní zájezdy.Na 1 místě najdete konkurenční nabídky dovolené u moře od mnoha českých cestovních kanceláří, a to v kategorii Last Minute k moři, First Minute k moři, nebo klasické zájezdy. Svou dovolenou u moře si tak můžete pohodlně naplánovat a vybrat si nejvýhodnější termín.

Ale díky cenové konkurenci jednotlivých kanceláří zároveň i tu nejvýhodnější cenu. Zvláště u nabídek Last minute zájezdů platí, že volbou tohoto typu zájezdu si můžete ušetřit až třetinu původní (před slevou) ceny Vaší dovolené u moře.

 

Dovolená u moře v Řecku

V Řecku najdete vše, co si můžete přát. Stačí hledat

Řecko je oblíbená letní destinace s příjemným teplým a suchým klimatem. Dovolenou u moře v Řecku si můžete naplánovat od května až do konce října. Sezóna je tedy poměrně dlouhá. K Řecku patří také velké množství ostrovů (kolem 3 000), které jsou mezi turisty velice oblíbené. Pokud bychom měli jmenovat několik nejznámějších, pak by to byly Kréta, Rhodos, Zakynthos a Korfu.

Stabilní a teplé klima Řecka podtrhuje počasí na Krétě, protože právě Kréta je jedním z nejteplejších míst Evropy. Průměrné letní teploty jsou kolem 30° C, což není zase tolik, ale solidní počasí je i v zimě (kolem 10° C až 15° C). Ještě stabilnější je teplota moře, která se na Krétě v průběhu celého roku pohybuje mezi 16° C až 25° C v průměru. Počasí se v rámci celého Řecka trochu liší, ale jen o pár stupňů.

Destinací pro dovolenou u moře nabízí Řecko opravdu spoustu. Stačí si rozmyslet, co přesně očekáváte. Například na ostrově Samos se můžete těšit na poměrně prázdné pláže, protože ostrov obvykle není zaplaven turisty. Naopak na Korfu je většinou v hlavní sezóně velký počet návštěvníků. Přesto může být i Korfu vhodným místem pro dovolenou, protože je to nejzelenějším řeckým ostrovem s krásnou přírodou.

Ostrov Lefkadu ocení lidé, kteří chtějí na dovolenou autem, protože je to jeden z mála řeckých ostrovů, na který se autem dostanete. Pokud se, naopak, zajímáte o antické památky, měli byste navštívit Rhodos. A kdybyste si chtěli prohlédnout želvy druhu Carreta obecná, vycestujte na Zakynthos.

Řecko a jeho ostrovy obklopuje Jónské, Egejské a Krétské moře. Řecké pobřeží má téměř 15 000 kilometrů, takže je logické, že na něm můžete najít všemožné pláže. Právě rozmanitost je to, co na Řecku návštěvníci milují. Vždyť jen na Krétě můžete navštívit pláž s klasickým pískem, ale i s pískem černým, nebo červeným. Kréta má historické památky, ale i krásné olivové háje a hory. Dalo by se říct, že Kréta vlastně odráží charakter celého Řecka. Ale nenechte se mýlit. Navštívit pouze Krétu opravdu nestačí, tím byste přišli o spoustu zajímavých možností, které Řecko nabízí.

Řecko je také významným producentem olivového oleje, který si na své dovolené můžete zakoupit za příznivou cenu. Ochutnat můžete také řecké sýry a jogurty, které mají svou specifickou chuť. Řecko patří ke střední cenové úrovni. Levnější variantou dovolené u moře bývá dovolená v Bulharsku, Turecku nebo Egyptě.

 

Dovolená u moře  2011 - 2016  ©  Všechna práva vyhrazena      Design WebTemplatePortal.com