K moři výhodně

Dovolená u moře podle Vašich požadavků. Vyberte si z množství neustále aktualizovaných nabídek dovolené u moře v různých destinacích a z různých typů zájedu:

- First Minute

- Last Minute

- Standardní zájezdy.Na 1 místě najdete konkurenční nabídky dovolené u moře od mnoha českých cestovních kanceláří, a to v kategorii Last Minute k moři, First Minute k moři, nebo klasické zájezdy. Svou dovolenou u moře si tak můžete pohodlně naplánovat a vybrat si nejvýhodnější termín.

Ale díky cenové konkurenci jednotlivých kanceláří zároveň i tu nejvýhodnější cenu. Zvláště u nabídek Last minute zájezdů platí, že volbou tohoto typu zájezdu si můžete ušetřit až třetinu původní (před slevou) ceny Vaší dovolené u moře.

 

Dovolená u moře v Itálii

Pobřeží mnoha tváří

Dovolená v Itálii je mezi Čechy dlouhodobě velice populární. Není to žádná náhoda. Itálie je poměrně blízko, takže se k tamnímu moři dá přicestovat i autem, nebo autobusem. A tento způsob dopravy je Čechům velice blízký. Itálie má dohromady více než 7 600 km pobřeží, takže potenciální cestovatelé a turisté mají z čeho vybírat.

Na rozdíl od jiných letovisek, v Itálii si svou oblíbenou oblast vybere opravdu každý. Na výběr jsou totiž hned čtyři moře, které omývají různé části italského pobřeží. Na jihu se jedná o Jónské moře, na západě Tyrhénské a Ligurské moře a na východu moře Jaderské. Celé, 7 600 km dlouhé pobřeží, ani nelze dopodrobna popsat. Nicméně alespoň ve zkratce k moři v Itálii.

Na jihovýchodě Itálie se rozprostírá vápencová plošina, která je známá jako poloostrov Gargáno. Právě Gargáno (a s ním i celý jihovýchod Itálie) je velice oblíbené, a to proto, že v této části Itálie je větší sucho, takže s deštěm se setkáte pouze ojediněle. Na dlouhé a široké pláže láká oblast severovýchodní Itálie, zejména pak známé Bibione. Zcela jedinečné podmínky jsou na Liparských ostrovech a na Sardínii, kde můžete kromě moře vidět i pozůstatky po vulkanické činnosti.

Itálie nabízí široké spektrum pláží a moří. Pokud se chcete na dovolené hlavně koupat, doporučují se zejména letní měsíce, kdy se v Itálii můžete těšit na teplé a poměrně suché počasí. Teplota vzduchu je v červenci, srpnu i září kolem 30° C. Moře je chladnější než třeba v Egyptě, ale přesto se můžete těšit na příjemných 22° C až 25° C. Pokud však holdujete prázdným plážím, památkám a rozkvetlým rostlinám, tak určitě neuděláte chybu, když se do Itálie vydáte i v jiných měsících.

 

Dovolená u moře  2011 - 2016  ©  Všechna práva vyhrazena      Design WebTemplatePortal.com